wycieczka-do-japonii-2

Wycieczka do Japonii

Wycieczka do Japonii
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

wycieczka-do-japonii-2Współczesna Europa zmaga się z wizją niżu demograficznego oraz perspektywą starzenia się społeczeństw poszczególnych krajów. Japonia natomiast to kraj, który pod tym względem wiedzie prym. Zatem wycieczka do Japonii to okazja, by przekonać się, jak będzie wyglądała przyszłość również nomen omen starego kontynentu. W kraju kwitnącej wiśni niemal jeden na czterech obywateli ma ponad sześćdziesiąt pięć lat. Niektórych zastanawia, jak to możliwe, skoro Japończycy tak dużo pracują, a jednocześnie dożywają tak sędziwego wieku?

Odpowiedzi na to i wiele innych pytań dostarczy wycieczka do Japonii. Na własne oczy można poznać Japończyków i lepiej ich zrozumieć. Szybko okazuje się, że długowieczność zawdzięczają oni między innymi swojej hierarchii wartości oraz właśnie szacunkowi do pracy. Ich kultura promuje wręcz etos nieustannego działania. Nie wyobrażają sobie oni zatem wielogodzinnego siedzenia na kanapie w towarzystwie sterty niezdrowych przekąsek. Wycieczka do Japonii to okazja, by poznać wielu Japończyków oraz spojrzeć na świat ich oczami.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy w Pabianicach znajdują się jakieś dobrej jakości noclegi?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • szkola-paralotniowa-2

    Szkoła paralotniowa

    Istnieje kilka wakacyjnych szkółek, do których możesz zapisać dziecko. Jeśli bardo lubi zajęcia ruchowe i ma dobre poczucie rytmu, zapisz je do szkółki tanecznej. Obecnie różne kluby sportowe lub domy kultury oferują takie zajęcia także dla najmłodszych. Balet, zumba, zajęcia hip-hop – wszystko to jest dostępne dla dzieci w różnym wieku. Inną opcją są też…

    Read more