wyjazdy integracyjne (10)

Wyjazdy integracyjne – Pabianice

Wyjazdy integracyjne – Pabianice
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

wyjazdy integracyjne (10)Nagrody w pracy
Nauka o zarządzaniu zna dużo różnych metod nagradzania pracowników. Jest to słuszne postępowanie, ponieważ nagroda sprawdza się o wiele lepiej niż kara, która blokuje inicjatywę i stwarza poczucie skrzywdzenia. Do materialnych nagród należą podwyżki, niematerialnych pochwały, z kolei pomiędzy nimi stoi forma pośrednia – na przykład wyjazdy integracyjne, na które większość pracowników czeka.
Wyjazdy integracyjne wysyłają do uczestników sygnał, że firma dba o nich i troszczy się ich dobre samopoczucie. Stanowi to niezwykle ważny komunikat, który przekłada się na poczucie związania z firmą, lojalność i sympatię wobec niej. Dla niektórych ludzi niezwykle istotna jest możliwość stałego podnoszenia swoich kompetencji, dlatego chętnie uczestniczą w wyjazdach szkoleniowych, które dają im możliwość uczenia się. Z kolei inni wolą odpoczywać i zapoznawać się ze swoimi współpracownikami na gruncie bardziej neutralnym niż biuro lub zakład pracy. Pozwala to wypracować metody komunikacji dobre dla zespołu.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy w Pabianicach znajdują się jakieś dobrej jakości noclegi?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • Co można robić podczas urlopu w Chorwacji?

    Chorwacja to naprawdę przepiękny kraj. Przez wiele osób bardzo często porównywana jest do najpiękniejszej i najbardziej uwielbianej przez turystów części Francji – Lazurowego Wybrzeża. Chorwacja położona jest nad niezwykle urokliwym Morzem Adriatyckim. Spędzając wakacje w Chorwacji warto jest przeznaczyć je niemal w całości na beztroski wypoczynek nad morzem i niczym nieograniczone korzystanie z uroków malowniczych…

    Read more